Slovak University STARTUP CUP 2019

25.6.2019

Dňa 18.6.2019 sa uskutočnilo pod záštitou JCI (Junior Chamber International – Slovakia) v centre SBA v Bratislave slávnostné vyhlásenie výsledkov celoslovenského projektu Slovak University Startup Cup 2019.  TUKE mala v vo finále dvoch reprezentantov z FEI a LF.

Náš tím CHECkuP (Cognitive HEalthCare Platform), ktorého členmi sú terajší alebo bývalí doktorandi, študenti či zamestnanci KKUI (Kajáti, Čupková, Mocnej, Miškuf, Lojka, Papcun, Zolotová) zaznamenal mimoriadny úspech v tejto súťaži. Z veľkého množstva projektov z celého Slovenska sa medzi finalistov v piatich kategóriách dostal aj náš CHECKuPStali sme sa víťazmi v kategórii Veda a medicínske technológie a všetci sme boli pozvaní na slávnostné vyhodnotenie finalistov.  Tím na súťaži reprezentoval aktuálny líder ERIK KAJÁTI - doktorand programu Inteligentné systémy. CHECkuP sa rozvíja aj s podporou Startup centra TUKE, do ktorého postúpil na základe umiestnenia medzi víťazmi 7. kola súťaže inovatívnych nápadov.

Mentor Network Program

18.2.2019

Ak študuješ na druhom alebo treťom stupni FEI, pridaj sa k nám! Vyplň krátku prihlášku online na: http://mentornetworkprogram.sk/ do 24.marca 2019. Ak máš otázky, napíš nám na mentorprogram@amcham.sk.

Česko-slovenská súťaž pre vysokoškolákov

26.2.2019

Ďalšie informácie a pravidlá súťaže.

Data Hackathon 2019

18.2.2019

Máte radi riešenie náročných obchodných problémov? Potom je tento event určite pre vás! Pridajte sa k nám na víkendovú zábavu a hackovania na GymBeam Data Hackathon. Otestujte si schopnosti vyriešiť zložité dátové problémy čo najelegantnejším a najziskovejším spôsobom a budujte si network profesionálov v obore.

GIRL's DAY 2019

15.2.2019