VSE unIT konferencia 2021

7.6.2021

Využi príležitosť, bezplatne sa zaregistruj TU a buď súčasťou otvorenej diskusie na tému Príležitosti na začiatku novej doby.

Podporujeme kultúru na Slovensku

28.5.2021

Odkaz web podujatia: https://artfilmfest.sk/

SMARTSOC Virtual Workshop 2021

17.5.2021

Ďakujeme študentom TUKE, ktorí sa aktívne zúčastnili workshopu SMARTSOC Virtual Workshop 2021 a blahoželáme víťazným tímom, v ktorých boli naši študenti: Timea Balhova (Smart Museums-2.miesto) a špeciálne študentovi FEI Marek Šmelko (Smart Packege Solutions-1.miesto)! Ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu!

Odkaz na podujatie: https://www.facebook.com/488417939242465

Zlatí a bronzoví partneri fakulty

19.4.2021

Vďaka zlatým a bronzovým partnerom môžeme našim študentom vytvárať lepšie výučbové prostredie a ponúkať zaujímavé pracovné príležitosti.

6.4.2021

OZNAM - pokračovanie výučby v letnom semestri 2020/2021

V súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou, výučba na FEI TUKE v letnom semestri 2020/2021 prebieha

dištančnou formou do odvolania.

Spoznajte ULYSSEUS - Európsku univerzitu pre občanov budúcnosti

28.3.2021

Pilotná výzva na mobility v rámci aliancie Európskych univerzít Ulysseus

Medzinárodná, svetu otvorená univerzita so zameraním na potreby jednotlivca a podporu podnikateľského prostredia, ktorá bude formovať budúcnosť Európy.

Oficiálna webová stránka projektu ULYSSEUS

Viac informácií o možnostiach mobility sa dozviete na tomto odkaze.

Odporúčania pre študentov a zamestnancov vzhľadom na koronavírus

2.3.2020

Vzhľadom na správy o šírení koronavírusu COVID-19 a vrcholiacu epidémiu chrípky sa krízový štáb Technickej univerzity v Košiciach na čele s rektorom TUKE prof. Stanislavom Kmeťom rozhodli pripojiť sa k preventívnym opatreniam bratislavských vysokých škôl s cieľom predísť šíreniu nákazy. Keďže sme najväčšou univerzitou na východnom Slovensku s viac než 9 tisíc študentami a s najväčšou kapacitou ubytovacích zariadení, berieme situáciu mimoriadne vážne a rovnako cítime zodpovednosť za zdravie našich študentov a zamestnancov.

Visitor :: Login ::