Aktuálna ponuka voľných pracovných pozícií

4.3.2024

Popredný svetový automobilový subdodávateľ rozbehol pri Košiciach výrobu najmodernejších elektronických systémov pre čoraz populárnejšie elektromobily a pre asistenčné systémy ADAS, ktoré vodičom pomáhajú pri riadení a parkovaní vozidiel.

Aj ty môžeš byť súčasťou.

We are part of Erste Group – the largest banking group in Central and Eastern Europe with more than 2,500 branches and over 45,000 employees. Our more than 2,000 IT experts and enthusiasts are the bank's Digital Muscle.  With top notch technology, we drive the realization offers the Group’s vision: To provide human banking in digital times, and to build Financial Health for over 16 million customers in the CEE region.  We aim to attract and develop the best talent and aspire to be an IT employer beyond compare.

Partneri našej fakulty spoločnosť Magna (zlatý) a spoločnosť Erste Digital (bronzový) ponúkajú pre študentov alebo študentky našej fakulty tieto nové voľné pracovné pozície.

Prednášky pre študentov 1. ročníka Bc. štúdia na FEI TUKE v letnom semestri ak. roku 2023/2024

7.2.2024

- 08:15-09:45 Programovanie
- 09:55-11:25 Matematika II
- 12:30-14:00 Fyzika I

Prihlásenie: https://events-tuke.webex.com/events-tuke-en/j.php?MTID=md56ce74619ac75af3651524b5e554226
Heslo: prvaci

- 10:00-11:30 Matematika II pre HI

Prihlásenie: https://tuke.webex.com/tuke/j.php?MTID=m78fce1625533c17675f9c8e48b77be6d
Heslo: Matematika2HI

Ostatné predmety:
Sledujte email.

Zahraniční študenti - Zdravotné poistenie

25.9.2023

V súvislosti so zvýšeným výskytom chorôb Vám chceme odporučiť, aby ste si zadovážili zdravotné poistenie v prípade, že ho nemáte a nachádzate sa na území Slovenskej republiky. V prípade zdravotných problémov je platba samoplatcov u doktora vysoká a s poistením viete predísť prípadným problémom.

Užitočný link

Шановні студенти, звертаю вашу увагу на те, що ви в Словаччині знаходитесь як студенти, а тому не маєте європейського страхування. Саме тому важливо, щоб ви зробили страхування, єдина страхова компанія, яка надає ці послуги для закордонних студентів це Union. У випадках екстренної медичної допомоги або просто проблем зі здоров'ям вам не доведеться платити нереально високі ціни за лікування.

корисне посилання

Uznávanie v minulosti absolvovaných predmetov

3.8.2022

Vážení študenti, dovoľujeme si Vám pripomenúť, že podľa Pokynu dekana č. 2/2008 (vydanie č. 3), uznanie v minulosti absolvovaných predmetov sa môže povoliť len pre obsahovo ekvivalentné predmety s hodnotením A, B a C.