Ness otvára akadémiu 5 + 5

27.1.2021

Náš zlatý partner ponúka absolventom „zapáleným“ pre IT skvelú príležitosť uplatniť sa na atraktívnych projektoch v oblasti SW Testovania a Developmentu.

Hľadá 5 developerov a 5 automatizovaných testerov, ktorí budú od začiatku pracovať a učiť sa na reálnych úlohách už existujúcich projektov.

Viac detailov nájdeš TU.

Kolá na zápis do rozvrhu na letný semester 2020 /2021

15.1.2021

Pripomíname, že zápis do rozvrhu je povinnosťou všetkých denných aj externých študentov 1. a 2. stupňa. Výnimkou sú študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia, ktorí sa prihlasujú iba na Telesnú výchovu II. Všetky povinné predmety prvákom bakalárom budú zapísané do plánov na študijnom oddelení.

Všetky ostatné rozvrhové jednotky pre ostatné ročníky sa pripravujú na garantujúcich katedrách. Postupne sú zverejňované aj pred otvorením kola pre študentov. Vzhľadom na zložitosť tvorby nie vždy je možné zistiť kolízie, príp. neexistenciu prestávky na obed pre každú kombináciu možností. Prosíme študentov a učiteľov o spoluprácu, aby nahlásili čím skôr zistené kolízie či iné problémy s rozvrhom ešte pred spustením kola pre študentov na príslušné katedry.

Termíny kôl pre predmety zabezpečované FEI, EkF, KSV a KJ TUKE:

5. kolo - 25.01.2021 od 10.00 hod. - 01.02.2021 do 10.00 hod.

Zápisy do rozvrhov budú uzávierkou 5. kola v rozhraní študent zafixované. Žiadame študentov, aby si rozvrh urobili včas a dôsledne. Presun študenta medzi skupinami a celých rozvrhových jednotiek po uzavretí kola rozvrhu nie je povolené ani študentom a ani vyučujúcim.

6. kolo - 05.02.2021 od 10.30 hod. - 12.02.2021 do 10.00 hod.

- dohlásenie sa kvôli kolíziám a na opakované predmety a na prípravné kurzy cudzieho jazyka.

Zápis študentov do rozvrhu na TV II - 08.02.2021 od 12.00 hod.

Otázky alebo problémy je potrebné riešiť osobne alebo elektronicky odosielať iba cez univerzitné študentské mailové adresy (čo najpresnejšie popísané, meno a priezvisko, stupeň, ročník, program, kód predmetu, názov predmetu, systémová chyba Mais, presný popis ako a kde sa vyskytla...) a adresovať:

KSV, KJ a KTV sú uvedené v rozhraní mais na úvodnej stránke pod záložkou Práva, k legislatíve na Študijné oddelenie FEI.

Oznam pre študentov FEI TUKE – výučba od 1.10.2020 do odvolania

Pozor zmena vo vyučovacom procese!!!

V termíne od 1.10.2020 do ODVOLANIA bude výučba ( prednášky a cvičenia, vrátane telesnej výchovy ) prebiehať on - line.

Informácie pre študentov FEI TUKE súvisiace so zrušením úradných hodín na Študijnom oddelení (do odvolania)

6.10.2020

Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu COVID-19 s platnosťou od 07.10.2020:

Všetky požiadavky na Študijné oddelenie budete riešiť on-line bez fyzického kontaktu podľa ročníkov nasledovne:

1.      ročník Bc. štúdia – Mgr. Katarína Tomčíková

2.      ročník Bc. štúdia – Mgr. Eva Harakaľová