FIND YOUR DREAM JOB

10.1.2020

Čakáš na tú správnu príležitosť, aby si si vyskúšal čo je skutočné testovanie? Alebo naopak testuješ o 105 a už ťa nebaví nekonečné klikanie? Príď nám ukázať, že na to máš! Budujeme progresívny QA tím a hľadáme k nám tímových hráčov na pozíciu IT Tester, Automation Tester a QA Lead. Pripoj sa k nám, zaži úžasný rast, jedinečnú firemnú kultúru a dostaň priestor ako nováčik alebo ako skúsený QA Lead.

Viac informácií nájdeš tu.

Kolá na zápis do rozvrhu na letný semester 2019 /2020

10.1.2020

Pripomíname, že zápis do rozvrhu je povinnosťou všetkých denných aj externých študentov 1. a 2. stupňa. Výnimkou sú študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia, ktorí sa prihlasujú iba na Telesnú výchovu II. Všetky povinné predmety prvákom bakalárom budú zapísané do plánov na študijnom oddelení.

Všetky ostatné rozvrhové jednotky pre ostatné ročníky sa pripravujú na garantujúcich katedrách. Postupne sú zverejňované aj pred otvorením kola pre študentov. Vzhľadom na zložitosť tvorby nie vždy je možné zistiť kolízie, príp. neexistenciu prestávky na obed pre každú kombináciu možností. Prosíme študentov a učiteľov o spoluprácu, aby nahlásili čím skôr zistené kolízie či iné problémy s rozvrhom ešte pred spustením kola pre študentov na príslušné katedry.

Termíny kôl pre predmety zabezpečované FEI, EkF, KSV a KJ TUKE:

5. kolo - 24.01.2020 od 10.00 hod. - 31.01.2020 do 10.00 hod.

Zápisy do rozvrhov budú uzávierkou 5. kola v rozhraní študent zafixované. Žiadame študentov, aby si rozvrh urobili včas a dôsledne. Presun študenta medzi skupinami a celých rozvrhových jednotiek po uzavretí kola rozvrhu nie je povolené ani študentom a ani vyučujúcim.

6. kolo - 05.02.2020 od 10.30 hod. - 12.02.2020 do 10.00 hod.

- dohlásenie sa kvôli kolíziám a na opakované predmety a na prípravné kurzy cudzieho jazyka.

Zápis študentov do rozvrhu na TV II - 10.02.2020 od 12.00 hod.

Otázky alebo problémy je potrebné riešiť osobne alebo elektronicky odosielať iba cez univerzitné študentské mailové adresy (čo najpresnejšie popísané, meno a priezvisko, stupeň, ročník, program, kód predmetu, názov predmetu, systémová chyba Mais, presný popis ako a kde sa vyskytla...) a adresovať:

KSV, KJ a KTV sú uvedené v rozhraní mais na úvodnej stránke pod záložkou Práva, k legislatíve na Študijné oddelenie FEI.

Nový model kontinuálnej linky vedenia pásu pre Katedru elektrotechniky a mechatroniky

12.12.2019

Dnes na Katedru elektrotechniky a mechatroniky pribudol tento model  kontinuálnej linky vedenia pásu, ktorý nám darovala firma BWG k.s. z Prešova. Tento model umožní študentom získať v laboratórnych podmienkach skúsenosti s návrhom riadenia komponentov reálnych procesných liniek.

Ďakujeme!

AZU – Aktivita zvyšuje úspech

2.12.2019

Projekt AZU – Aktivita zvyšuje úspech (národný rozvojový projekt MŠVVaŠ SR) prichádza s novinkou – portálom pre študentov, ktorý prinesie možnosť nájsť si záverečnú prácu, prax, či prácu v odbore.

Viac informácií na www.azu.sk

Rozbehni sa! - pre študentov. Získaj až 18 000€ na rozbehnutie tvojho startupu

26.11.2019

Nauč sa ako rozbiehať biznis nápady kým si ešte študent. Získaš cennú skúsenosť do života a ak ťa práca nebude baviť, budeš vedieť ako rozbehnúť vlastný biznis.

Zaregistruj sa do Rozbehni sa! a získaj

• videokurz a PDF ťahák ako rozbiehať nápady
  • možnosť prihlásiť nápad a získať až 18000€
  • vstup do komunity rozbiehačov

Za posledných 8 rokov sme podporili už viac ako 300 nápadov a rozdali 100 000€ na podporu mladých talentov. Adamovi Gandžalovi z Mýta pod Ďumbierom sa tiež vďaka Rozbehni sa! splnil včelársky sen. „Rozbehni sa! mi pomohlo z nápadu vytvoriť funkčný prototyp projektu, ktorý rok od spustenia vyzbieral cez 35-tisíc eur pre slovenských včelárov a založil viac ako 250 nových úľov,” prezradil mladý včelár.

Rozbehni sa! odporúča aj Peter Irikovský, zakladateľ spoločnosti Exponea: "Ak začínate s biznisom, zapojte sa do Rozbehni sa!. Umožní vám to vyhnúť sa chybám, na ktorých veľa iných stroskotá."

Aj ty môžeš začať úplne od nuly. Stačí uveriť tomu, že keď naozaj chceš, dokážeš zrealizovať čokoľvek. Začni ešte dnes na rozbehnisa.sk/pre-studentov.

Seminár: Ako postaviť kompletné riešenie IOT

25.11.2019

Deň študentstva na TUKE

14.11.2019

Tri košické univerzity, TUKE, UPJŠ a UVLF, spoločne pripravujú pre študentov viacero zaujímavých akcií ku dňu študentstva. Ich zoznam nájdete v priloženom letáku.

Do pozornosti dávame Študentský zápas HC Košice HK 32 Liptovský Mikuláš, ktorý sa uskutoční 19.11.2019 o 17:10 v Steel aréne. Na tento zápas majú študenti zľavnené vstupné, študenti prvého ročníka majú vstup za symbolické 1 euro. Viac info na: https://www.hckosice.sk/studentsky-zapas

Oznam o slávnostnej imatrikulácii 2019

8.11.2019

Imatrikulácia novoprijatých bakalárov sa bude konať dňa  15.11.2019.

Bližsie informácie

Konferencia Infi IT

Literárna súťaž 2019 pre študentov stredných a vysokých škôl

14.10.2019

Ministerstvo obrany SR vyhlásilo už 15. ročník literárnej súťaže pre študentov stredných a vysokých škôl. Jej témou je „Inšpiratívny generál Štefánik“. Rezort obrany chce aj takýmto spôsobom podporiť záujem mladých ľudí o život a hodnoty jednej z najvýznamnejších osobností novodobých dejín. Študenti sa môžu do súťaže zapojiť zaslaním literárnych príspevkov na e-mailovú adresu sutaz@mod.gov.sk do polnoci 3. novembra 2019.

Viac informácií.

Visitor :: Login ::