Ponuky zamestnania

 

Redakcia PC Revue hľadá externého spolupracovníka

8.12.2018

Hľadáme študenta, doktoranda alebo absolventa FEI TUKE, ktorý by mohol v Košiciach zastupovať našu redakciu PC Revue na konferenciách, tlačových konferenciách, workshopoch, hackathonoch a pod. 

Jeho úlohou by bolo podujatie navštíviť a spraviť krátke zhrnutie, prípadne reportáž, niekedy urobiť rozhovor  (s pomocou našich interných redaktorov) alebo aspoň krátky post na sociálne siete - všetko po predchádzajúcej dohode. Nehľadáme novinára, ale človeka schopného, flexibilného, samostatného, rozumejúceho problematike IT.

Ako často by pracoval? Podľa toho, kedy by boli v Košiciach IT podujatia. Akú má táto spolupráca pre študenta výhodu? Dostane sa do kontaktu so zaujímavými osobnosťami a na nezvyčajné podujatia, na ktoré bežní študenti nemajú šancu sa dostať. Alebo sa môže bezplatne zúčastniť  komerčných podujatí, na ktorých je PC Revue mediálnym partnerom. Okrem toho si to môže napísať do životopisu :-). Písomné a audio-video + foto výstupy sú honorované.
Máte záujem? Napíšte nám na adresu: redakcia@pcrevue.sk

 

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky

3.7.2018

  

Vedúci Kancelárie Ústavného súdu Slovenskej republiky vyhlasuje v zmysle §39 ods. 1 písm a) zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení výberové konanie na obsadenie štátnozamestnaneckých miest Hlavný radca, Odbor informačných technológií.

Podrobnejšie na profesia.sk alebo ustavnysud.sk

  

  

  

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví

11.6.2018

Úradu pre reguláciu sieťových odvetví ponúka priebežne miesta absolventom vysokoškolského štúdia 2. stupňa v odbore vo vecných odborných útvaroch v segmente regulácie sieťových odvetví (elektroenergetika, plynárenstvo, vodárenstvo, teplárenstvo). Vítaná je znalosť anglického jazyka. Ide o zaujímavé odvetvia s dlhodobou perspektívou odborného a kariérneho rastu v rámci limitov obsiahnutých v zákone o štátnej službe. Výberové konania zverejňuje úrad, v zmysle zákona, v registri výberových konaní na portáli www.slovensko.sk.

 

 

 

 

Holding PPA CONTROLL a. s.

23.4.2018

Holding PPA CONTROLL a. s, líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia, ponúka pracovnú pozíciu Obchodný manažér/ Projektový manažér v oblasti poskytovania komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

 

 

Spoločnosť BWG k.s.

8.10.2018

  

Spoločnosť BWG k.s. v Prešove, ktorej materskou firmou je nemecká firma  BWG Bergwerk- und Walzwerk-Maschinenbau GmbH,

ponúka nasledovnú pracovnú pozíciu: Programátor C#.

Bližšie informácie.

  

 

 

Schüle Slovakia

11.6.2018

HĽADÁME  VÁS!  

Ste pracovitý, cieľavedomý, máte chuť v živote niečo dokázať?

Príďte pracovať do  Schüle Slovakia s.r.o.  na pozíciu:

Technik, projektový inžinier.

 

 

Samsung Electronics Slovakia

5.4.2018

Spoločnosť Samsung Electronics Slovakia ponúka pre našich absolventov voľné pracovné miesta na pozície:

  • CAD inžinier
  • PLC programátor
  • Programátor C sharp
  • Programátor priemyselného robota KUKA
  • Technik GMES
  • Technik výrobných liniek

Záujemcovia môžu kontaktovať spoločnosť na +421 31 78 82 31 alebo e-mail: d.jurcekova@samsung.com

  

Archív pracovných ponúk

         

Staršie pracovné ponuky

  

 
 
Visitor :: Login ::