Otvorenie zrekonštruovanej posluchárne FEI TUKE v spolupráci so ŠKODA AUTO a.s.

24.11.2022

Slávnostný akt otvorenia posluchárne sa uskutočnil 12.10.2022. Zúčastnili sa ho zástupcovia spoločnosti ŠKODA AUTO a.s. pani Petra Meliška, MBA vedúca náboru a Employer Branding a pán architekt Ing. Vlastimil Pacek, autor návrhu posluchárne. Spoločne s pánom rektorom Technickej univerzity Dr.h.c.prof. h.c. prof. Ing. Stanislavom Kmeťom, DrSc. slávnostne uviedli poslucháreň do užívania. Spoločnosti ŠKODA AUTO a.s. v mene vedenia Fakulty elektrotechniky a informatiky TUKE ďakujeme za finančný dar a veríme, že našim študentom i pedagógom sa vyučovanie v novom prostredí bude páčiť.

Doktorand FEI získal na paralympiáde zlatú medailu

6.9.2021

Doktorand FEI, Samuel Andrejčíkzískal 1.9. 2021 zlatú medailu na paralympiáde v Tokiu v športe boccia vkategórii BC4: https://sportnet.sme.sk/spravy/samuel-andrejcik-zlato-boccia-ph-tokio-2020-2021

K obrovskému úspechu srdečne blahoželáme.

Visitor :: Login ::